הצהרת נגישות

None

הסבר אודות תפריט נגישות

None

33 עצות איך להיות בדיוק האבא שהבת הקטנה שלך צריכה

 

יחסים בין אבא לבת זה דבר מורכב. עבור גברים רבים לא פשוט לחזר אחרי נשים, להתחתן איתן, ולנהל חיים משותפים – אז לגדל אותן?! וואו זו חתיכת משימה… כמו שכבר סקרנו בפוסט משעשע אחר, ישנם אבות שפשוט מכורים לבילוי עם הבנות שלהם ויתנו להן לכסות להם את הפרצוף בנצנצים ורודים בלי לחשוב פעמיים. אבל יחסי אבא ובת לא מסתיימים בסף סיבולת גבוה, ודורשים סט תכונות מורכב. בבלוג הנהדר lifetoheryears, מעלה מייקל מיטשל סט של חוקים איך להיות אבא מושלם לבת שלך במיוחד בשנים הראשונות:
1. תאהב ותכבד את אמא שלה. תחמיא לה, תחבק אותה ותרעיף עליה מחמאות. רצוי אפילו בציבור, בפומבי מול כולם. מעבר לאושר שזה יביא לחיי הנישואין שלך, כשהילדה הקטנה שלך תגדל סיכויים טובים שהיא תחפש בן זוג שיתייחס אליה כמו שאתה התייחסת לאמא שלה, לטוב ולרע – אז עדיף שהיה טוב.

2. תמיד תהיה שם בשבילה. אין זמן איכות בלי להקדיש כמות סבירה של זמן. תהיה שם בשבילה בכל שלב רק בשביל להיות שם, בשביל להיות נוכח. אחרי זה האיכות תתפוס את מקומה. תתחיל להתעניין בכנות במה שמעניין אותה. אל תחכה בזמן שהיא מוסיפה שנים לחיים שלה. תוסיף חיים לשנים שלה.
3. תהיה גיבור העל שלה, היא בהחלט תחפש אחד כזה. היא תצטרך אותך שוב ושוב ושוב. תהיה שם בכל פעם. גלימה אדומה אופציונאלית.
4. תמצה כל רגע איתה. יום אחד היא זוחלת על הרצפה, יום אחר אתה מלווה אותה לכיתה, ויום אחרי מלווה אותה לחופה. במוקדם או במאוחר בילוי איתה לא ידרוש ממך לזחול על הברכיים. החיים טסים במהירות, כדאי שתעריך אותם כל היא שם איתך.
להמשך המאמר באתר צונאמי  לחצו כאן - אתם מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק של אבאמא שלי 

 

צור קשר

יש לך בעיה, סיפור לשתף אותנו? השאר פרטים וניצור איתך קשר
שדות חובה מסומנים במסגרת אדומה