שותפים לדרך

אם חפצי חיים אתם, אריכות ימים כמו שהבטיחה התורה, בריאות, הצלחה בעסקים, זרע של קיימא או ישועה בכל תחום – אין ספק שתמיכה במיזמים המעודדים כיבוד הורים הם הסגוליים ביותר לכל תחום! זוהי אחת המצוות היחידות בתורה, שאלוקים בעצמו מבטיח ומלמד על הסגוליות הרבה הטמונה במצווה היקרה הזו!

לכולנו ישנם מחשבות על הקשר עם ההורים. האם מספיק כיבדנו אותם, האם נתנו להם מקום של כבוד בחיינו. ומי מדבר על טעויות העבר, בימים הצעירים והדם התוסס. פעם חשבנו שאנחנו מבינים, שאנחנו יודעים איך מתנהגים מול הורים…

האם יש דרך לתקן?

וישנם גם לא מעט מביננו שפספסו את ההזדמנות. הוריהם הלכו לעולמם – והותירו אחריהם ילדים עם לב בוער לאבאמא. רוצים להשיב מעט טובה, לכבדם לאחר מותם!

ללא ספק, אין דרך מתאימה יותר להשיב כבוד להורים ולתקן את העבר – מאשר לתמוך בפעילות העמותה היקרה הזו!

תחשבו על אלפי נערים ונערות, ילדים וילדות – וגם אנשים מבוגרים, שיקבלו את הוריהם מחדש אל תוך חייהם, יכבדו אותם ויביאו ברכה לעולם – בזכותכם!

בידכם האפשרות ליטול על שכמכם פעילות רחבת היקף בבית ספר. כל התלמידים שיתחזקו בכיבוד הורים – ייזקפו לזכותכם הבלעדית! זאת מלבד תעודת הוקרה מיוחדת שתקבלו מאת הנהלת המוסד הלימודי.

אתם יכולים גם להיות שותפים בהוצאת הספר המדהים והמהפכני (ע"ע), הפצת והדפסת ה'מיני ספר', ועוד חומרים רבים ומגוונים אשר יהיו חלק מהמהפכה האדירה של כיבוד הורים בעולם.

"למען יאריכון ימיך – ולמען ייטב לך!"

להשתתפות ותרומה